Sérült autók teljes körű javítása a szállítástól az autófényezés és teljes autókozmetikáig.

horvathautofeny

Csapatunk Doc Team néven 2005 óta versenyez a Rallye Sprint amatőr bajnokságban.

A csapat tagjai:

• Horváth Sándor pilóta
  • Kónya Zoltán navigátor
  • Dóczi Szilárd szerelő és pilóta
  • Piskolthy Győző navigátor

rallye

Autónk az "Ezüst nyíl", ami egy tuning Trabant. Annak érdekében, hogy rallye autó váljék belőle az alábbi műszaki és esztétikai átalakításokat kellett elvégeznünk:
Az autót szétszereltük és a karosszériát, valamint az alvázat újra fényeztük. A motort felfúrtuk 600 cm3-ről 800 cm3-re megnövelve ezzel a teljesítményét. A váltó áttételét megváltoztattuk, amivel elértük, hogy az egyes fokozat olyan "hosszú" lett, hogy 50 km/h sebesség környékén kell csak kettes fokozatba váltani. Beépítettük a saját gyártású bukócsövet, a hátsó tengely laprugókat kapott és a gyári fékeket tárcsafékre, a bowdenes kéziféket hydrofékre, a "difit" Sper differenciálműre cseréltük. A futómű szélesebb és erősebb lett és az eredeti ülések helyét négy pontos biztonsági övvel ellátott sport ülések foglalták el.
A végeredmény egy könnyű, biztonságos és rendkívül fordulékony autó lett, amelynek köszönhetően 2009-ben a bajnokság megnyerése után, az egyes kategóriában (0-850 cm3) felállhattunk a dobogó csúcsára.